سرمربی تیم نساجی قائمشهرکه در شهرستان نیر اردوی آمادگی زده است گفت: تیم نساجی  از جمله تیم های پرطرفدار شمال کشور است.

شمال اسپرت:داوود مهابادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران  در منطقه ییلاقی  نیر اردبیل افزود: ...بقیه ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

تولیدی پوشاک ورزشی مجید که از معتبرترین برندهای پوشاک ورزشی در آسیاست یکسال تمام اسپانسر تیمهای فوتبال نساجی اعم از بزرگسالان و امید و جوانان و نوجوانان شد.

شمال اسپرت:از سوی کوروش رحمانی مدیرعامل باشگاه آقای مختار بابایی به عنوان معاون اجرایی باشگاه نساجی منسوب شدند ایشان رئیس سابق هیت فوتبال قائمشهر بودند و سال گذشته به عنوان سرپرست سایپا شمال فعالیت داشتند. لازم به یاد آوری است که ایشان از فردا در اردوی تیم حضور خواهند یافت.

 

همچنین امروز یک گروه از صدا و سیمای مرکز اردبیل در تمرینات نساجی حضور پیدا کردند و گزارشی از روند آماده سازی نساجی مازندران تهیه کردند و قرار است این گزارش فردا راس ساعت هفت و سی دقیقه از سیمای مرکز اردبیل پخش شود.

 

تیم نساجی جهت آمادگی هر چه بیشتر برای شروع مسابقات دو بازی تدارکاتی در روز های شنبه با مس سونگون تبریز و یک شنبه با شهرداری اردبیل برگزار میکند.

 

از راست به چپ به ترتیب: یدالله صادقی, داوود مهابادی, حسین ولی نژاد و  قاسم محب السلام

فریدون فضلی در گوشه سمت چپ عکس دیده میشود

مربی و سرمربیان تیم نساجی مازندران,نساجی اسپرت


بقیه عکسها ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

اوضاع نساجی قائمشهر در آستانه شروع رقابت‌های لیگ دسته اول، اصلا خوب نیست. جنگ قدرت میان مالکان بالا گرفته و هیچ‌کدام حاضر نیستند کوتاه بیایند.

شمال اسپرت:نادر دست‌نشان که از قدیمی‌های نساجی به حساب می‌آید و در این تیم هم بازی کرده و هم مربی بوده دوای درد این تیم را پول نمی‌داند بلکه مدیریت صحیح را عامل تمام این مشکلات می‌داند. البته دست‌نشان اشاره‌ای هم به نقش لیدرها در این مشکلات دارد و معتقد است که آنها هم به جای اینکه شرایط را درست کنند، بدتر می‌کنند!

دوباره در آستانه شروع رقابت‌های لیگ یک نساجی دچار بحران شده.
این طبیعی است. نساجی چند سال است که با مشکلات زیادی مواجه است و درست در آستانه مسابقات همه به جان هم می‌افتند چون بحث منافع شخصی در میان است و با توجه به این شرایط فقط و فقط دود این اختلافات به چشم هواداران می‌رود....متن کامل ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

بسم تعالی

شمال اسپرت:با توجه به تاخير آفت گونه در راستاي تصميم گيري جهت روشن شدن سرنوشت باشگاه نساجي مازندران که بيش از سن تمامي دست اندرکاران فوتبال استان و کساني که تظاهر به علاقمندي به آن مي کنند قدمت دارد و تا کنون تصميمي که درشان اين تيم که تابلوي افتخار فوتبال استان مازندران بوده است اتخاذ نکرده اند،بدينوسيله به نمايندگي از طرف علاقمندان واقعي و دلسوخته که کاسه ي صبرشان لبريز شده است اعلام مي داريم با هزينه اي کمتر از آنچه وعده داده شده است و با حمايت آن دسته از مسئولين باغيرت،باهمت و صادق اداره تيم را به نام کانون هواداران موسسه فرهنگي ورزشي نساجي مازندران بعهده مي گيريم. شايسته است ظرف مدت 24 ساعت مذاکرات قانوني صورت پذيرد. تااز اين طريق بحران کاذبي که شهر و مسئولين مربوطه را فرا گرفته است فروکش کرده تا سيـــه رو شود آن که در او غش باشد.

من الله التوفیق

با تشکر حجت الله قاسمی  به نمایندگی از جمع کثیری از علاقمندان باشگاه نساجی مازندران

رونوشت به: 

-استاندارمحترم استان مازندران جهت استحضارو دستورات لازم
2-نمايندگان مجلس شوراي اسلامي قائمشهر جناب آقايان دکتر اکبري و دکتر ادياني
3-مدير کل تربيت بدني استان مازندران جهت استحضار و دستورات لازم
4-رياست محترم هيئت فوتبال استان جهت استحضار و دستورات لازم
5-حراست محترم اداره کل تربيت بدني استان جهت استحضار و دستورات لازم
6-معاونت محترم ورزشهاي قهرماني اداره کل تربيت بدني استان مازندران جهت استحضار و دستورات لازم
7- اداره اطلاعات و امنيت شهرستان قائمشهر جهت استحضار و دستورات لازم
8- فرماندار محترم و شوراي تامين شهر شهرستان قائمشهر جهت استحضار و دستورات لازم
9-اداره تربيت بدني شهرستان قائمشهر جهت استحضار و دستورات لازم
10-هيئت فوتبال شهرستان قائمشهر جهت استحضار و دستورات لازم
11-رياست محترم شوراي اسلامي قائمشهر  و اعضاي محترم جهت استحضار و دستورات لازم
12-فرماندهي محترم نيروي انتظامي شهرستان قائمشهر جهت استحضار و دستورات لازم
13-رسانه هاي سمعي بصري و سایتهای ورزشی استان جهت اطلاع رساني در رسانه هاي کشور و استان
                                                            

تاريخ : پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
26مرداد 1369، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم اللّه دیگری متولّد شد. ثانیه های انتظار به کندی می گذشت. شهر به استقبال پرنده های مهاجر آمده بود که در سال های سخت هجران از وطن، بال و پر خود را در زیر شکنجه های کفر شکسته بودند. البته هرچند جسم آنان دربند بود، ولی هیچ گاه روح و اندیشه بلندشان تسخیر نشد و قلبشان به یاد دین و ایمان و آسمان وطن می تپید. 26 مرداد روز بازگشایی قفس ما بود، روز شادمانی شهر و مردم، روز شادباش و تبریک، روز وصل و دیدار. آغوش وطن گشوده شده بود و فوج فوج مردانگی در آن جای می گرفت به راستی کدامین ساعت می تواند شکوه آن لحظات را در خود بگنجاند و کدامین تقویم می تواند شوق آن لحظه دیدار را در خود ثبت کند.
سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن

بقیه عکسهای خاطره انگیز ادامه مطلب


ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
مديرعامل تيم فوتبال سايپاي شمال خبر داد:
توافق سايپاي شمال با دروازه‌بان خارجي

 شمال اسپرت:مديرعامل تيم فوتبال سايپاي شمال از قرارداد يك‌ساله با دروازه‌بان خارجي اهل كشور بوسني‌و‌ هرز‌گوين براي حضور در فصل آينده ليگ دسته يك فوتبال باشگاه‌هاي كشور خبر داد.


مهدي پيروزرام بيان داشت: براي حضور قدرتمند در درون دروازه با توماس لاويچ يكي از دروازبانان بزرگ دنيا با نظر كادر فني جذب كرديم....بقیه ادامه مطلب

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
بازیکنی که در دیدار با نساجی چند بازیکن را مصدوم و سپس اخراج شد دوپینگی از آب در آمد


شمال اسپرت:رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از محرومیت دو بازیکن دسته اولی فوتبال به علت دوپینگ خبر داد.

احمد هاشميان در نشست خبري امروز خود به 2 مورد دوپينگ در فوتبال اشاره كرد. وي اظهار داشت: ميلاد جهاني از تيم صنعت ساري در راي ابتدايي با 2 سال محروميت روبه‌رو شد كه اين بازيكن به اين راي معترض شد و گفت پزشك‌يار تيم به او داروي ممنوعه داده است. پس از تحقيقات مشخص شد كه او درست مي گويد و به همين دليل ميثاق اسلامي، پزشك‌يار تيم به 4 سال محروميت روبه‌رو شد و محروميت جهاني به يك سال كاهش پيدا كرد. سرپرست اين تيم نيز تبرئه شد، اما مديرعامل را يك بار احضار كرديم كه در جلسه شركت نكرد و اگر بار ديگر نيايد حكم را صادر مي كنيم.تاريخ : سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

شمال اسپرت:قرعه کشی فصل جدید جام حذفی  انجام شد. بر اساس قرعه کشی، همه تیم های قدرتمند و سرشناس در یک طرف جدول قرار گرفتند که با این وضعیت فقط یک تیم می تواند به فینال برسد. اما در طرف دیگر تیم های مدعی کار آسان تری دارند.

سپاهان در همان بازی اول میهمان فولاد خوزستان است.نفت آبادان با برنده نساجی و داماش لرستان روبرو می شود. برنده این بازی با برنده بازی سپاهان و فولاد روبرو می شود. سایپا با برنده برق شیراز و گل گهر سیرجان روبرو می شود و تراکتورسازی هم روبروی برنده دیدار پاس و شهرداری یاسوج قرار می گیرد. در مرحله یک چهارم نهایی هم باید شاهد رویارویی احتمالی تراکتور- سپاهان یا سایپا- فولاد و یا تراکتور – نفت و . . . بود.

در ربع اول جدول؛ پرسپولیس در بازی اول احتمالاً باید رو در روی مس رفسنجان قرار گیرد. ذوب آهن با برنده استیل آذین و گسترش فولاد روبرو می شود و در مرحله یک هشتم نهایی باید شاهد رویارویی ذوب آهن و پرسپولیس بود. راه آهن با برنده شهرداری بندرعباس و شاهین مازندران روبرو می شود و استقلال هم با برنده شیرین فراز و کاوه تهران. در مرحله یک هشتم نهایی احتمالاً باید شاهد رویارویی راه آهن و استقلال بود. بدین ترتیب در اولین بازی یک چهارم نهایی می توانیم شاهد یک داربی در تهران باشیم یا رویارویی ذوب آهن و استقلال.تاريخ : سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
مدير كل تربيت بدني مازندران با استقبال از ورود شهرداري و شوراي اسلامي قائمشهر به عرصه مديريت باشگاه نساجي ، اظهار اميدواري كرد در صورت واگذاري مديريت ، شاهد بازگشت نساجي به روزهاي اوج باشيم .

http://www.shomaleemrooz.com/images/img.php?&image=stories/news/salehzadeh1249149350.jpg&h=90&w=75

شمال اسپرت:شهرداری قائمشهر اجازه نخواهد داد با عواطف هواداران نساجی بازی شود و تیم را با یک استراتژی قوی مدیریت میکند...بقیه مطالب ادامهادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
قلعه‌نويي و ساعي رفتند
رحماني مالك باشگاه نساجي شد، مهابادي سرمربي-حسن خوردستان مدیر فنی

 شمال اسپرت:كوروش رحماني به عنوان مالك باشگاه و داود مهابادي به عنوان سرمربي تيم فوتبال نساجي قائمشهر انتخاب شد.


  پس از رفت و آمدهاي مهدي پرهام مالك باشگاه نساجي، كوروش رحماني به عنوان مالك و مديرعامل باشگاه معرفي شد.

رحماني با اعلام اين خبر به خبرگزاریها  گفت: من مالك باشگاه بودم و اتفاقات غيرقانوني رخ داد و در باشگاه حضور نداشتم، اما روز گذشته با جلسه‌اي كه با علي كفاشيان و غلامرضا بهروان برگزار كرديم اين موضوع حل شد و كار خود را آغاز كردم.

وي افزود: اسفند سال 87 باشگاه را به پرهام واگذار كرديم و مسائل قانوني پيش آمد و اين قرارداد فسخ شد. فرصت كمي داريم و كمتر از 20 روز زمان داريم، اما تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا بتوانيم به ليگ برتر راه يابيم.
رحماني از انتخاب داود مهابادي به عنوان سرمربي تيم فوتبال نساجي خبر داد.

پيش از اين پرهام، امير قلعه‌نويي را به عنوان مشاور مالك و هادي ساعي را به عنوان نماينده تام الاختيار باشگاه انتخاب كرده بود كه با رفتن وي اين افراد نيز سمتي در باشگاه نخواهند داشت.

تاريخ : یکشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

جام حذفي امروز قرعه‌كشي مي‌شود

مراسم قرعه کشي رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي کشور عصر امروز (يکشنبه) برگزار مي‌شود.


    شمال اسپرت: به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، مراسم قرعه کشي مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي کشور درفصل91-90 عصر امروز (يکشنبه) انجام خواهد شد.

اين مراسم در ساعت 15 و در محل آکادمي ملي فوتبال برگزار مي‌شود.

مسابقات جام حذفي با حضور 102 تيم متشکل از باشگاه‌هاي ليگ برتري، دسته اول، دسته دوم و نماينده خرمشهر و قهرمان استان‌ها انجام خواهد شد.

 تاريخ : یکشنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

آخرین خبر :احتمال بازگشت پرهام به نساجی به خاطر مردم قائمشهر

ضمن اینکه در جلسه مهم امروز در تربیت بدنی استان با حضور مقامات عالیرتبه استانی تاکید بر این مساله شد که اگر پرهام قادر به تیمداری نبود تیم به مردم قائمشهر و شهرداری واگذار گردد.

کوروش رحمانی مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران شد. حسن خوردستان مدیر فنی

رحمانی  از آغاز تمرینات و انتخاب داوود مهابادی بعنوان سرمربی جدید نساجی خبر داد

 

 

عکس بالا جلسه معارفه دیروز اعضا کادر فنی و بازیکنان میباشد

شمال اسپرت: پس از کش و قوس های فروان در نهایت کوروش رحمانی مالک قانونی نساجی رسماً اعلام نمود با توجه به زمان کم باقی مانده تا شروع لیگ  برای جلوگیری از فرو پاشی تیم شخصا باشگاه را اداره میکنم و از فردا جمعه تمرینات نساجی زیر نظر داوود مهابادی به عنوان  سرمربی و حسین ولی نژاد به عنوان کمک  آغاز می شود. مدیرعامل باشگاه نساجی افزود: با اسپانسر مالی به توافق نهایی رسیدیم و مراسم معارفه کادر فنی فردا در ورزشگاه دستگردی تهران انجام خواهد شد.

 

 

صبح فردا حسین ولی نژاد به همراه بازیکنانی چون عماد قاسمی، فرید کریمی، مصطفی نوربخش، میثاق اسماعیل پور و سعید ابراهیم پور(نساجی)، مجید کاویانپور و حسین خسروی(ایرانجوان)، مصطفی عاقلی(آلومینیوم هرمزگان)، آیت طبرستانی(فولاد یزد)، علی قربانی و امید سلطانی(استیل آذین)، جعفر فولادی، حسن خلیلی و محمد دامادی(سایپا)، ۵ تن از بازیکنان امید بنامهای علی شاهدوست، علیرضا آقاجانی، علی عسگری، محمد نژاد مهدی و اردلان کلوانی راهی تهران می شوند تا به همراه بازیکنان داوود مهابادی اولین تمرین نساجی را در فاصله ۲۰ روز مانده به شروع مسابقات آغاز نمایند. کاروان نساجی پس از دو روز تمرین در تهران برای برپایی اردویی ده روزه راهی سرعین اردبیل می شوند تا خود را برای دیدار یازدهم شهریور با داماش درود آماده نمایند.

با تشکر ا ز رضا نجفی و محمد نادری بابت تهیه این گزارشتاريخ : شنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
بابك معصومي كه حدود دو سال با بيماري سرطان خون مبارزه مي‌كرد امروز در اثر سكته مغزي درگذشت. بابك این بازیکن با اخلاق پس از سردرد شديد به يكي از درمانگاه‌هاي كرج برده شد اما به دليل سكته مغزي در همانجا درگذشت.

بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان که توانسته بود سرطان را پشت سربگذارد و به میادین فوتسال برگردد، عصر چهارشنبه به دیار باقی شتافت.

شمال اسپرت: معصومی قبل از این توانسته بود بیماری سرطان خون را پشت سربگذارد و به میادین فوتسال برگردد. او مدیر فنی تیم فوتسال پرسپولیس بود....ادامه مطلب


ادامه مطلب
تاريخ : جمعه بیست و یکم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
حاج اسماعیل زرافشان دچار حمله قلبی شد و در مقابل درب بیمارستان به دلیل بی پولی منتظر!!
اسماعیل زرافشان دچار حمله قلبی شد/مسئولان بیمارستان به خاطر مشکل مالی، او را بستری نمی‌کنند


  یکی از قدیمی‌ترین عکاسان ایران دچار حمله قلبی شد.

شمال اسپرت:  اسماعیل زرافشان، عکاس قدیمی که بیشترین تعداد داربی را عکاسی کرده و به گفته خودش از زمانی که در تهران برق نبوده این حرفه را شروع کرده است، ساعتی قبل دچار حمله قلبی شد. خانواده زرافشان این عکاس قدیمی را به بیمارستان مهر بردند. او در بخش اورژانس بیمارستان حضور دارد اما مسئولان بیمارستان مهر این عکاس را پذیرش و بستری نمی‌کنند چراکه تاریخ دفترچه بیمه زرافشان تمام شده است. مسئولان بیمارستان به خانواده زرافشان گفته‌اند باید یک میلیون تومان به حساب بیمارستان واریز کنند اما خانواده او فعلا قادر به پرداخت این رقم نیستند.

مسئولان بیمارستان مهر و وزارت بهداشت در صورت همکاری با خانواده این عکاس، جامعه مطبوعات ورزشی را از نگرانی می‌رهانند.تاريخ : جمعه بیست و یکم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

پرهام:با این شرایط دور من را هم خط بکشید

مالك باشگاه نساجي گفت: دست‌هاي پنهاني وجود دارد كه به افراد خط مي‌دهند.

شمال اسپرت: مهدي پرهام در خصوص وضعيت نساجي عنوان كرد: روز گذشته چند تماشاگر جو بدي در تمرين تيم به وجود آوردند و همين امر باعث شد اميد طيري، سرمربي تيم تصميم به كناره‌گيري بگيرد و اعلام كند در اين شرايط نمي‌تواند كار كند و امنيت جاني ندارد.

وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا طيري استعفا داده، يادآور شد: طيري استعفايي نداده و گفته كه نمي‌تواند در اين شرايط فعاليت كند. اگر اوضاع اين گونه ادامه يابد من هم نمي‌توانم كار كنم. دست‌هاي پنهاني وجود دارد كه به افراد خط مي‌دهند. تربيت بدني و فرماندهي نیروی انتظامی در حال پيگيري هستند عوامل را شناسايي كرده و با آنها برخورد كنند.

وي افزود: بي‌احترامي‌هاي زيادي به طيري و قلعه‌نويي انجام دادند. اين افراد هوادار نيستند و تماشاگرنما هستند. ما زحمت زيادي براي تيم كشيده و امكانات زيادي در نظر گرفته بوديم و تصميم داشتيم هفته آينده اردويي در تركيه برگزار كنيم اما با به وجود آمدن چنين شرايطي تمام برنامه‌هاي ما به هم ريخت.تاريخ : چهارشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |


مردان کوچک نمیتوانند تیمهای بزرگ را رهبری کنند

    شمال اسپرت: سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر پس از پایان اولین تمرین این تیم در قائمشهر به دلیل بروز درگیری با هواداران از سمت خود کناره گیری کرد.
امید طیری در گفتگو با خبرنگار ان افزود: هدف اصلی بنده از پذیرفتن سرمربیگری تیم فوتبال نساجی کمک به این تیم باسابقه فوتبال کشور بود اما یقین داشته با زمان اندکی که تا آغاز رقابت ها باقی مانده است نساجی نمی تواند مدعی صعود به لیگ برتر فوتبال کشور باشد.

وی به اتفاقات روز گذشته در اولین تمرین نساجی در قائمشهر اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه تعداد معدودی از کسانی که خود را هوادار نساجی قلمداد می کردند بدون در نظر گرفتن شرایط نساجی و زمان اندک باقی مانده تا آغاز رقابتها، اقدام به ایجاد جنجال کرده و با توهین های مختلف، موجب شدند به این نتیجه برسم که ماندن من در نساجی بی فایده و به انجام رساندن برنامه هایم در این تیم غیر ممکن است.

سرمربی مستعفی نساجی قائمشهر بیان داشت: هواداران نساجی از من خواستند بازیکنان بزرگ را برای رقابتهای امسال در اختیار بگیریم اما فلسفه کاری من با جذب بازیکنان بزرگ همخوانی ندارد.

طیری که مدعی بود هیچ قرارداد رسمی با باشگاه نساجی ندارد پس از ترک تمرین نساجی از سمت خود استعفا داد تا هواداران نساجی روزهای تلخ و تاریک این تیم را به انتظار بنشینند.


تاريخ : چهارشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

http://ifsm.ir/fa/images/news/714-0-norm.png

شمال اسپرت: «رهايي جسم رنجور و روح بلند تو از اين دنياي فاني سخت است اما مرگ برايت تولدي دوباره است تا پاداش صبر و شكيبايي ات را از رحمت الهي هديه بگيري كه خدا فرمود: صابران را دوست دارد و تو صابري بودي كه به مشيت الهي دل سپردي.»

به همین مناسبت امشب چهارشنبه 19 مردادماه جامعه ورزش استان مراسم ختمی از ساعت 9 شب در مسجد حجتیه صبوری قائمشهر برگزار مینماید روحش شاد.تاريخ : چهارشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
رئيس اداره تربيت بدني قائمشهر:
مشكل زمين و چمن مجموعه ورزشی وطنی  برطرف شد

 رئيس اداره تربيت بدني قائمشهر گفت: مشكل زمين و چمن نامناسب باشگاه شهيد وطني برطرف شده است.


  شمال اسپرت: عادل عاليشان به مناسبت تكريم روز خبرنگار در نشست خبري با خبرنگاران ورزشي شهرستان قائمشهر اظهار داشت: مشكلات ورزش با دستان و قلم توانمند خبرنگاران حل مي‌شود...ادامه مطلب

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
با دعوت از 36 كشتي‌گير
اردوي آمادگي تيم ملي كشتي آزاد از 19 مردادماه آغاز مي‌شود

 شمال اسپرت: مرحله جديد اردوي آمادگي تيم ملي كشتي آزاد به منظور شركت در رقابت‌هاي جهاني تركيه از 19 مردادماه آغاز مي‌شود.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، با تصميم غلامرضا محمد سرمربي تيم ملي كشتي آزاد 36 كشتي‌گير به اردوي تيم ملي دعوت شدند كه در اين ميان اسامي 7 آزادكار جوان به چشم مي‌خورد..

بقیه ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
شمال اسپرت: بالاخره پس از چند سال بلاتکلیفی و سنگ اندازی مدیر اسبق نساجی که تیم مردمی نساجی را رایگان از کارخانه نساجی تحویل و به مبلغ گزافی کاسبی کرد سند قطعی نساجی به نام پرهام زده میشود:تاريخ : سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
علی کاوه عکاس مطبوعاتی ایران تولد ۶۵ سالگی خود را در میان همکارانش  جشن گرفت.

ali kaveh 01 تبریک به استاد علی کاوه

شمال اسپرت:کاوه، متولد ۱۳۲۵ مازندران است که از هفت سالگی با دنیای عکس آشنا شده و از سال ۱۳۴۰ همکاری خود را با مطبوعات آغاز کرد.وی در سال ۱۳۴۷ در موسسه اطلاعات مشغول به‌کار شد و تا سال ۱۳۵۴ برای مجله دنیای ورزش عکاسی کرد، در همین سال به استخدام تلویزیون درآمد و تا سال ۱۳۷۴ که بازنشسته شد در گروه‌های تولید، سیاسی و جنگ فعالیت داشت...بقیه عکسها ادامه مطلب

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
مهدي پرهام:
هادي ساعي ديگر نماينده‌ام در باشگاه نساجي نيست

مالك باشگاه نساجي قائمشهر ضمن رد عدم تیمداری و مطالب مطرح شده توسط افراد معلوم الحال گفت: هادي ساعي ديگر نماينده‌ام در باشگاه نساجي قائمشهر نيست.


شمال اسپرت:مهدي پرهام امروز در گفت‌وگو یی اظهار داشت: هادي ساعي به عنوان نماينده من در باشگاه نساجي قائمشهر انتخاب شده بود و اينكه برخي خبرگزاري‌ها از او به عنوان مديرعامل....بقیه ادامه مطلب

ادامه مطلب
تاريخ : دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |


 توپ مسابقات لیگ

شمال اسپرت:بخشنامه سازمان لیگ آزادگان به هیاتهای استانهایی که در دسته اول دارای تیم هستند، صادر شد.سازمان لیگ آزادگان در بخشنامه ای به استانهای تهران، همدان، سمنان، هرمزگان، آذربایجان شرقی، مازندران، خراسان رضوی، کهکیلویه و بویر احمد، خوزستان، کرمانشاه، گلستان، کرمان، یزد، فارس، بوشهر، لرستان و مرکزی درخصوص حضور تیم ها در حاضر درفصل 91-90 مواردی را به شرح زیر اعلام کرد.

*در کلیه مسابقات دسته اول و کنفرانس های رسانه ای تیم ها برابر مفاد قرار داد، الزاما از توپ های مارکدار ساخت کارخانه آل اشپورت استفاده شود.

*به تمامی تیم های شرکت کننده در مسابقات 20 عدد توپ رسمی رایگان ،در صورت معرفی کتبی نماینده باشگاه و تائید هیات مربوطه تحویل  خواهد شد.

*به هریک از هیات های دارای تیم در دسته اول برای فصل جاری15 عدد توپ رسمی مسابقات اول جهت استفاده در بازی ها تحویل خواهد شد.

*با توجه به مفاد قرارداد کلیه تیم ها می توانند نیازهای بیشتر خود را اعلام و با معرفی نامه سازمان لیگ آزادگان به صورت نیم بها به هر تعداد دریافت کنند.همچنین قیمت تک فروشی توپهای مذکور درفروشگاهها 130 یورو معادل هفتاد هزار تومان بوده که با توجه به مفاد قرار داد با لحاظ تخفیف به مبلغ 50 یورو فروخته خواهد  شد.

به هیئت فوتبال قائمشهر به دلیل میزبانی دو تیم نساجی و سایپا سی توپ رایگان تعلق میگیردتاريخ : دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
نماينده تام‌الاختيار تربيت بدني مازندران:
تيم فوتبال شاهین  ازساری خارج نمي‌شود
http://www.mazandaransport.ir/UserControl/ImageFetch.aspx?t=TmV3cw==&f=SW1hZ2U=&i=MTgyMA==&d=JTdlJTJmSW1hZ2VzJTJmTG9nby5qcGc=

شمال اسپرت:نماينده تام الاختيار مديركل تربيت بدني مازندران درباره باشگاه صنعت ساري گفت: تيم فوتبال صنعت از شهرستان ساري خارج نمي‌شود.....بقیه ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

دایی: جای من ، پرسپولیس را تشویق کنید/ نام پرسپولیس بزرگتر از همه ماست
جای من پرسپولیس را تشویق کنید

شمال اسپرت:علی دایی پس از تساوی 2 بر2 برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ بازی خوبی انجام دادیم؛ با آن‌که زمان نداشتیم اما شروع بدی برای لیگ نبود. بازیکنان ما با غیرت بازی کردند این در حالی است که فقط 2 هفته کار کرده بودیم. در جریان بازی 2 اشتباه فاحش داشتیم و 2 گل خوردیم وگرنه می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. با این حال تساوی برابر تیم بزرگ ذو‌ب‌آهن کمتر از برد نبود. ...بقیه ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : چهارشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |

زیر نور ماه!

شروع لیگ برتر و حسرت دوباره طرفداران نساجی

شمال اسپرت:لیگ یازدهم هم پس از هیاهوهای بسیاری که در فصل نقل و انتقالات و در مورد مسائلی از قبیل سقف قرارداد داشت بالاخره از سه شنبه  بعد از افطار و در زیر نور برگزار خواهد شد و تیمها با چهره های جدید خود به مصاف هم خواهند رفت که در زیر نگاهی گذرا به بازیهای هفته اول خواهیم داشت. پرســــپولیــــــس – ملــــــــوان: آخرین بازی فصل قبل برای پرسپولیس و ملوان (البته در جام حذفی)، اولین بازی در شروع لیگ جدید خواهد بود. پرسپولیس با مربیگری استیلی و کاپیتانی جادوگر به مصاف ملوانی خواهد رفت که با از دست دادن تنی چند از مهره های تاثیرگذار خود، حال و روز چندان خوشی ندارد، حضور مهرداد اولادی در زمین نیز یکی از سوژه های این بازی خواهد بود که باید در مقابل تیم سابق خود گلزنی کند، این دیدار برای علی دایی هم مهم است و او که فصل گذشته ....بقیه تحلیل ادامه مطلب

ادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
در پی تماس های مکرر شما به اطلاع میرساند:

مراسم استقبال از جهان پهلوان صادق زاده:


چهارشنبه ساعت 10 صبح خیابان تهران مجموعه ورزشی تختی

عکسهای دیدار فینال ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
نايب رئيس هيئت فوتبال مازندران:
قائمشهر قهرمان نيم فصل ليگ فوتبال مازندران شد

 نايب رئيس هيئت فوتبال مازندران گفت: تيم طپش قائمشهر با برتري مقابل حريفان قهرمان نيم فصل ليگ دسته يك فوتبال باشگاه‌هاي مازندران شد.


شمال اسپرت:محمدهادي خلردي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ان بيان داشت:...بقیه ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
شمال اسپرت:سخنگوی هیئت فوتبال مازندران از تغییر نام تیم فوتبال صنعت ساری خبر داد و گفت : این تیم پس از تغییر مدیریت، با نام شاهین مازندران در لیگ دسته اول فوتبال کشور شرکت می کند.
بقیه گفتگو ادامه مطلبادامه مطلب
تاريخ : سه شنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
پس از درخشش در رقابت‌هاي جهاني روماني
شش آزادكار جوان به اردوي تيم ملي بزرگسالان دعوت شدند

شش آزادكار جوان پس از درخشش در رقابت‌هاي جهاني روماني به اردوي تيم ملي بزرگسالان دعوت شدند.


 شمال اسپرت: به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، غلامرضا محمدي، سرمربي تيم ملي كشتي آزاد از آرش دنگسركي، بهنام احسان‌پور، ابراهيم نصيري، امير شريعتي عدل، حامد طالبي زرين كمر و جابر صادق‌زاده كشتي‌گيران اوزان 55، 60، 66، 74، 96 و 120 كيلوي تيم كشتي آزاد جوانان براي حضور در مرحله بعدي اردوي تيم ملي كشتي آزاد كه از 19 مرادماه آغاز مي‌شود، دعوت كرد.

تاريخ : دوشنبه دهم مرداد ۱۳۹۰ | | نویسنده : رضا عربعلی (مدیر وبسایت) |
  • قالب بلاگفا
  • سپهر نما